TORNADO SFX

Ти нарешті дозрів зробити крутий проект?

Олександр +38 (067) 405-06-66
Підпишись на нас:
ua

ПРО НАС

TORNADO SFX – єдина українська компанія, що надає повний комплекс послуг по створенню візуальних спецефектів. Міцно закріпившись на вітчизняному ринку кіно- і відеовиробництва, в 2007 році компанія увійшла до групи Fresh Production Group (Україна).

На відміну від багатьох компаній, що працюють над окремими спецефектами, TORNADO SFX пропонує весь комплекс послуг, які можуть знадобитися при створенні кіно- і відеопродукції. Використовуючи передові технології і власну виробничу базу, компанія розробляє унікальні ефекти і удосконалює вже існуючі. Існуючі спецефекти використовуються у зйомках художніх фільмів, музичних кліпів, телевізійних шоу, рекламних роликів тощо.

Технічні можливості TORNADO SFX дозволяють працювати як у павільйонах різної конфігурації, так і на відкритих місцевостях. Матеріали, які використовуются при створенні ефектів, відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам згідно із законами України, а також сертифіковані і не є небезпечними для людини та навколишнього середовища.

послуги

Портфоліо

Скопійовано